Kariéra

Aktuálně hledáme

Vedoucí výroby

Hlavní odpovědnosti:

  • vedení týmu lidí a chodu výrobní haly
  • odpovídá za plynulost výroby
  • plánování výrobních a personálních kapacit
  • aktivně řeší možné komplikace ve výrobě
  • navrhuje nová řešení a inovace
  • podílí se na dalším rozvoji společnosti a zlepšování procesů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, nejlépe chemického, nebo technického zaměření
  • praxi v plastikářské společnosti na vedoucí pozici alespoň 3 roky
  • analytické schopnosti, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zodpovědnou práci na klíčové pozici v plastikářské společnosti
  • účast na veletrzích a odborných seminářích
  • jazykové kurzy
  • příspěvky na stravování
  • bonusy a prémie
  • pracovní dobu 6:00 – 14:00
  • nástup dle dohody
  • mzdu odpovídající znalostem a zkušenostem

Operátor plastikářské výroby

Hlavní náplň práce:

  • obsluha vytlačovacích linek, čištění a spolupráce při jejich údržbě
  • vedení výrobní evidence

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru výhodou
  • praxe ve výrobním podniku na obdobné pozici
  • samostatnost, manuální zručnost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

  • práce na HPP ve stabilní společnosti
  • práci v třísměnném provozu
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké akce

Kontaktní formulář:

Kariéra